FİNANS VE TURİZM SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN DR. MUHAMMED ATA AK`DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

FİNANS VE TURİZM SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN DR. MUHAMMED ATA AK`DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
MOBİL REKLAM ALANI
28.06.2023
A+
A-

FİNANS VE TURİZM SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN DR. MUHAMMED ATA AK, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Fotoğraf açıklaması yok.

FİNANS VE TURİZM SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN DR. MUHAMMED ATA AK, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Bayramlar, birliğimizi pekiştiren ve bizi biz yapan değerlerimizi bir kere daha anlamlı ve güzel bir vesileyle canlandıran özel günlerdir.

Fotoğraf açıklaması yok.

Kurban bayramı; barışın, birliğin, yoksula, kimsesize umut olmanın bayramıdır. Her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, dostluk ve hoşgörü duygularının güçlendiği, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı bu müstesna günleri, eş, dost ve akrabalarımız ile yaşamak, yardıma muhtaç ve yalnız yaşayan vatandaşlarımızın yanında olmak, inancımızın ve kültürümüzün bir gereğidir.

Milletçe birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin verildiği bu bayram günlerinde; aziz şehitlerimiz ve onların bizlere emaneti olan onurlu aile fertleri ve yakınlarını bir kez daha minnetle ve şükranla hatırlamak, kahraman gazilerimiz ve ailelerini unutmamak, akrabalık, komşuluk ve dostluk bağlarını pekiştirmek, aile büyükleri ve tüm sevdiklerimizle kucaklaşmak bizleri daha da güçlü kılacaktır.

Açıklama yok.

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramımızın, ülkemize, milletimize huzur getirmesini temenni ediyor, ülkesi ve vatanı için canlarını feda eden şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anarken, hizmet etmekten onur ve mutluluk duyduğum siz değerli tüm hemşerilerimizin ve tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Açıklama yok.

MOBİL REKLAM ALANI